19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie dobiegła końca. Przez cztery dni miłośnicy literatury mieli możliwość poznania nowości wydawniczych, spotkania się z ulubionymi autorami oraz wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych dotyczących czytelnictwa i rynku wydawniczego. W Targach wzięli udział autorzy i twórcy kultury m.in. prof. Jerzy Bralczyk, o. Leon Knabit, Magdalena Celuch, Waldemar Cichoń, Jack Clemence, Jacek Długosz, Anna Dymna, Dariusz Dziekanowski, Katarzyna Grochola, Robert Makłowicz, Czesław Mozil, Jan Kanty Pawluśkiewicz.

Image and video hosting by TinyPic

 

Jeszcze nie są  dostępne oficjalne statystyki, ale wszystko na to wskazuje, że ubiegłoroczne rekordy uczestnictwa zostały pobite. W 19. Międzynarodowych Targach Książki wzięło udział ponad 700 wystawców, co stanowi widoczny progres w stosunku do zeszłorocznej edycji. Również liczba odwiedzających powinna przekroczyć wynik z poprzedniego roku (niespełna 60 tysięcy zwiedzających).

Image and video hosting by TinyPic

Dziękujemy naszym czytelnikom. Rozmowy z Wami oraz słowa uznania, które do nas kierujecie, są dla nas najcenniejszą nagrodą za trud, jaki wkładamy w wydawanie książek. Daliście nam wiele inspiracji, które zaowocują nowościami wydawniczymi. Przedstawimy je Wam podczas kolejnej, jubileuszowej, 20. edycji krakowskich Targów. Jeszcze nie uchylimy rąbka tajemnicy, śledźcie nasz blog, aby dowiedzieć się więcej.

Dziękujemy Wam, Miłośnicy „książek z najwyższej półki”.

 

Image and video hosting by TinyPic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *